702 285 490

Вітаємо

PODMÍNKY ÚČASTI NA SKUPINOVÉM CVIČENÍ:

1.) VYTVOŘENÍ REZERVACE
  • Pro zajištění místa na skupinových lekcích je nutné vytvořit rezervaci předem. Rezervaci lze provést přes toto webové rozhraní, telefonicky na čísle 702 285 490 nebo osobně při návštěvě centra. Prosím, nevyužívejte pro rezervaci SMS, e-mail ani Facebook. Pro on-line rezervace je nezbytné mít založený zákaznický účet, ke kterému se přihlásíte pomocí vašeho loginu a hesla. Tyto údaje obdržíte při registraci, kterou lze provést on-line zasláním vašeho jména, telefonního čísla, e-mailu a adresy trvalého pobytu na e-mail info@fitness-spektrum.cz s předmětem "Žádost o registraci". Registrace lze vytvořit také telefonicky nebo při návštěvě centra. Pokud se vám přihlášení na účet nezdaří a potřebujete akutní pomoc, prosím zavolejte v provozních hodinách na číslo 702 285 490.
2.) (NE)KONÁNÍ LEKCE
  • Pro konání lekce je nutné, aby byli přihlášeni alespoň 4 zájemci. Pokud se jedná o ranní lekce, musí být minimální počet zájemců splněn nejpozději do 21:00 předchozího dne. Pro odpolední a večerní cvičení je nutné tento limitní počet splnit do 12:00 téhož dne. Pokud je minimální počet zájemců splněn, můžete se samozřejmě registrovat a rezervovat si místo až do poslední chvíle před začátkem lekce. Pokud však lekce nebude konána, informujeme Vás emailem. Bohužel, nemůžeme garantovat doručení informace prostřednictvím SMS zprávy.
3.) ZRUŠENÍ REZERVACE
  • Pokud z nějakého důvodu nemůžete cvičení navštívit, je v zájmu všech stran zrušit svou rezervaci a uvolnit místo pro jiné zájemce. Rezervace lze rušit přes online systém nejpozději 6 hodin před začátkem lekce, následně lze rezervace rušit pouze telefonicky. Pro rušení rezervací není akceptován způsob SMS nebo email. Pokud zrušíte rezervaci telefonicky v době 0-6 hodin před začátkem lekce a vaše rezervace blokovala místo jiným klientům/náhradníkům, účtujeme vám storno poplatek v plné výši. Stejně tak, pokud vaše rezervace byla jednou ze čtyř limitních pro konání lekce. Pokud však klient telefonicky omluví svou neúčast v době 0-6 hodin před začátkem lekce a jeho rezervace neblokovala místo ostatním, storno poplatek mu neúčtujeme. Je důležité, abyste projevili snahu o zrušení své rezervace včas. Pokud tak neučiníte, storno poplatek bude vždy účtován.
4.) NÁHRADNICKÉ REZERVACE
  • Pokud je lekce plně obsazena, nezoufejte. Můžete si vytvořit tzv. "Náhradnickou rezervaci" a stát se tak čekatelem na uvolněné místo. Pokud se tak stane, systém automaticky vytvoří platnou rezervaci pro prvního náhradníka. Mějte na paměti, že platnost náhradnické rezervace závisí na době akceptace, kterou si sami nastavíte. Pokud čas do začátku lekce překročí vaši nastavenou dobu akceptace, nebude již vaše rezervace vytvořena. Pro zajištění spravedlivého přístupu ke cvičení, klient, který si vytvořil náhradnickou rezervaci, je povinen pravidelně kontrolovat svůj e-mail v době akceptace. Pokud se jeho náhradnická rezervace stane platnou a klient se neodhlásí včas, bude mu lekce účtována stejně jako při běžné rezervaci. Pokud tedy chcete mít větší šanci na úspěšné využití náhradnické rezervace, doporučujeme vám nastavit co nejkratší dobu akceptace, neboť klienti často ruší své rezervace bohužel až na poslední chvíli.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru a respektování těchto podmínek. Vaše spolupráce nám umožňuje zajistit plynulý průběh cvičení a spokojenost všech zúčastněných.

Інформація для відвідувачів

NOVÝ CENÍK SLUŽEB

Vážení klienti, tímto vás informujeme o novém ceníku našich služeb, platném od 1.1.2024.

AUTOMATICKY ODESÍLANÉ E-MAILY

  • POZOR! Nově vám při vytvoření rezervace nebude odeslán potvrzující e-mail, avšak bude vám odeslán připomínací e-mail 8 hodin před začátkem lekce.
  • I nadále si při vytváření lekce můžete navíc zvolit, jestli vám má být odeslám (další) připomínací...